Ekrany projekcyjne

Ekran projekcyjny w zestawie z odpowiednio dobranym do niego projektorem pozwala na wyświetlenie obrazu o przekątnej 200-300 cali w dowolnym pomieszczeniu i plenerze. Dzięki specjalnej powierzchni ekranów, obraz na nich wyświetlany ma żywsze kolory oraz jest lepiej widoczny niż na innych powierzchniach.

Ze wględu na konstrukcję i zastosowanie, wypożyczane ekrany projekcyjne dzielimy na ramowe oraz na trójnogu.


EKRANY NA TRÓJNOGU

od 30 PLN

Są to standardowe ekrany projekcyjne, wykorzystywane do prezentacji na małych salach i pomieszczeniach. Prosta, jednoczęściowa konstrukcja pozwala na szybkie rozstawienie ekranu oraz łatwy transport. Złożenie ekranu nie wymaga specjalnej wiedzy i umiejętności. Erany transportowane są w wygodnych, materiałowych pokrowcach.

Typ ekranu: trójnóg
Dostępne rozmiary: do 160x160cm do 220x220cm
Typ projekcji: przednia
Transport pokrowiec


EKRANY RAMOWE

od 30 PLN

Jest to profesjonalne rozwiązanie przeznaczone do większych prezentacji. W tej wersji ekran wykonany ze specjalnego materiału montowany do ramy, pozwala przeprowadzić projekcję zarówno od przodu jak i tyłu ekranu.

Ramę z ekranem można dodatkowo umieścić na nogach o regulowanej wysokości.

Typ ekranu: ramowy
Dostępne rozmiary: do 3x2m do 6x4m
Typ projekcji: przednia, tylnia
Transport skrzynia transportowa

NAJNOWSZE IMPREZY

Sprawdź nasze realizacje i zobacz dla kogo ostatnio pracowaliśmy.

KONTAKT

Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz do nas:
Tel: (22) 213 16 99
E-mail: kontakt@imprezybiznesowe.pl

DOSTĘPNY SPRZĘT

W swojej ofercie posiadamy zestawy nagłośnienia, ekrany plazmowe, LED, LCD, projektory multimedialne, ekrany projekcyjne i kamery wideo. W naszej ofercie znajdą Państwo również laptopy, komputery PC, Tablety oraz konsole Xbox i PS3.