Obsługa techniczna imprez

Od blisko 10 lat zajmujemy się profesjonalną obsługą techniczną wszelkiego rodzaju imprez. Obsługujemy zarówno imprezy biznesowe – od małych konferencji po duże wydarzenia targowe, jak również imprezy kulturalne – wystawy, spektakle oraz sportowo-rozrywkowe – pikniki, wyścigi, pokazy mody, premiery czy turnieje gier. Więcej o naszych realizacjach znajdziesz na stronie realizacji.

Obsłużyliśmy już ponad 2000 imprez przez 10 lat działalności

Za nasz główny cel stawiamy sobie profesjonalną obsługę i zadowolenie klienta dlatego zawsze staramy się indywidualnie podejść do każdej imprezy, zwracając uwagę na Państwa potrzeby i budżet. Sprzęt zawsze dobieramy tak, aby spełniał podstawowe wymagania i nie musieli Państwo ponosić niepotrzebnych kosztów.

Nasza obsługa techniczna udzieli odpowiedzi na nurtujące Państwa pytania i pomoże odpowiednio skonfigurować i zainstalować sprzęt na miejscu. Nasi eksperci od spraw technicznych dysponują szeroką wiedzą z zakresu multimediów i obsługi wszelkiego rodzaju eventów. Na każdym, etapie realizacji mogą Państwo liczyć na opiekę i fachową pomoc jednego z naszych techników.

NAJNOWSZE IMPREZY

Sprawdź nasze realizacje i zobacz dla kogo ostatnio pracowaliśmy.

KONTAKT

Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz do nas:
Tel: (22) 213 16 99
E-mail: kontakt@imprezybiznesowe.pl

DOSTĘPNY SPRZĘT

W swojej ofercie posiadamy zestawy nagłośnienia, ekrany plazmowe, LED, LCD, projektory multimedialne, ekrany projekcyjne i kamery wideo. W naszej ofercie znajdą Państwo również laptopy, komputery PC, Tablety oraz konsole Xbox i PS3.