Wynajem drukarek laserowych

od 20 PLN

Wszystkie oferowane przez nas drukarki są laserowe, w wersji czarno-białej oraz kolorowej. Drukarki wyposażone są w sprawdzone, wydajne tonery oraz niezbędne okablowanie. Na życzenie zamawiającego, drukarki możemy wypożyczyć razem wraz z zapasem papieru.

Dla Państwa wygody, koszt wydruku rozliczany jest na podstawie ilości wydrukowanych stron. Pozwala to Państwu zapomnieć o konieczności zakupu tonerów i zapłacenia tylko za tą ilość tonera, który zostanie zużyty.

Typ drukarki: laserowa
Barwa: mono, kolor
Rozdzielczość: min. 1200x600 dpi
Prędkość druku: do 16 stron/min.
Format papieru: A4
Połączenie: USB, LAN (opcja)


Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych

od 50 PLN

Dla najbardziej wymagających klientów oferujemy wypożyczenie wydajnych urządzeń wielofunkcyjnych. Poza drukarką wyposażonych w skaner, faks oraz dodatkowy podajnik papieru.

Wypożyczane drukarki wielofunkcyjne posiadają również złącza LAN, co pozwala na bezproblemowy wydruk z wielu komputerów jednocześnie.

Typ ekranu: ramowy
Dostępne rozmiary: do 3x2m do 6x4m
Typ projekcji: przednia, tylnia
Transport skrzynia transportowa

NAJNOWSZE IMPREZY

Sprawdź nasze realizacje i zobacz dla kogo ostatnio pracowaliśmy.

KONTAKT

Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz do nas:
Tel: (22) 213 16 99
E-mail: kontakt@imprezybiznesowe.pl

DOSTĘPNY SPRZĘT

W swojej ofercie posiadamy zestawy nagłośnienia, ekrany plazmowe, LED, LCD, projektory multimedialne, ekrany projekcyjne i kamery wideo. W naszej ofercie znajdą Państwo również laptopy, komputery PC, Tablety oraz konsole Xbox i PS3.